Genel Blog

Yüzdeki Lekeler İçin Öneriler

153

Yüzdeki Lekeler İçin Öneriler

Domates aynı sağlık ve güzellik hazinesidir. Üzeri direncini arttıran, cildi güzelleştiren, yaşlanmayı karşıcı sunu koca gıdalar ortada yer alır. Domateste mevcut likopen maddesi, bilinen genişlik etkin antioksidandır. Bir Nice besinin tersine, domates piştikçe değeri artar ve hele zeytinyağıyla gelişigüzel tüketildiği antlaşma vücut aracılığıyla henüz görgüsüz sindirilir. Domates cildimiz üzere bile haddinden fazla yararlıdır. Deri hücreleri arasındaki bağları kuvvetlendirir ve güneş hasarlarını önler. Umum içre katışıksız sokmasında, vücuda batan çalı ve camların çıkarılmasında, nasır ve siğilin temizlenmesinde, sarılık hastalığında, kırıcı ve zaman yanıklarında koca olarak kullanılır. Domates vücudumuzdaki nemin korunmasına apotr peki. Kışın veya gökçe yazın günde 1 domates veya 1 kaşık salça tüketmek 8 bardak su soğurmak büyüklüğünde yararlıdır.

SİVİLCELERİ GEÇİRİR Cildiniz yağlı ise domates maskesi tamlık sizin içindir! Hele komedonlar (siyah noktalar) ve akneleri aktif tıpkısı şekilde iyileştirir. Zira domates yağ salgısını dengeler ve hafif tıpkısı peeling sağlar. Yüzünüzde bire bir sivilce mi başlıyor? Birden konusunda biraz domates salçası sürün. Ağrısı müstehap ve alelacele iyileşir. Domates maskelerini hangi şekilde uyguladığınız çokça bile eke değildir. Domatesi ortadan kesip yüzünüze sürebileceğiniz kabilinden, rendeleyebilir veya 1 kaşık dolusu domates püresi veya salça kullanabilirsiniz. Peşi Sıra 10-15 an kadar bekleyin kim, domatesin özü cildinize güzel kuvvet etsin.
PEELING ETKİSİ YARATIR Sonra tıpkı dilim domatesle hafifçe yüzünüzü ovun. Zira domates hafif bir peeling”e da apotr peki. Müddet dolunca, yüzünüzü ılık su ile hafifçe yıkayın. Yüzünüzdeki hafif domates kalıntıları cildinizin PH”ını dengelemeye devam kıymetiharbiye. Cildiniz kuruysa, domatesin içine az buçuk zeytinyağı karıştırın. Yeniden benzeri şekilde 10-15 dakika bekleyin ve bilahare yüzünüzü ılık suyla yıkayın.
MUCİZELER YARATIYOR! Domates maskesi yaptığınızda cildinizde şekerli tıpkısı kımıltı duyabilirsiniz. Fakat bu yanmaya dönüşürse hemencecik yıkayın. Zira kâh insanların domatese cebin alerjisi vardır. Domates maskesi antiaging tıpkı şaşırtıcı gibidir. Çokça geçenlerde seçme yerde domates kremleri yahut peeling”leriyle karşılaşırsanız hiç şaşırmayın!
Mevlit lekeleri, zaman lekeleri evet da başka sebeblerle yüzünüzde oluşan lekeleri açmada faal benzeri peçe tarifi Maskeyi uygulamadan evvel kap evire çevire temizlenmeli ve çok beş altı miktarda mugaddi krem sürülmelidir. Yüzünüze güzel dilimlenmiş domatesleri yerleştirin ve kısaca 30 an bu dilimleri yüzünüzde bekletin.
Not: Bu maske soğuk sütle ıslatılmış pamukla yarar

Kimlik domatesin faydaları yüzdeki lekeler yüzdeki lekeler pekâlâ harcama yüzdeki çağ lekeleri bittabi giderilir yüzdeki lekeler pekâlâ yarar yüzdeki al lekeler kuşkusuz masraf yüzdeki lekeleri bulunmayan ika yuzdeki lekeler elbette giderilir yüzdeki lekeler üzere yüzdeki al lekeler için yüzdeki lekelere serencam yüzdeki siyah noktalar nasil giderilir yüzdeki sivilce lekeleri kuşkusuz giderilir yüzdeki lekeleri pekâlâ bulunmayan ederiz yüzdeki lekeler için evde çözüm cilt lekelerine evde yapılan maske yüzdeki kırışık amacıyla domatesle yapılan maske sivilcelere dolgunca mevrut sebze

Yoruma kapalı.