Genel Blog

Zayıfladıktan Sonra Kilo Almak İstemiyorum

131

Zayıfladıktan Sonra Kilo Almak İstemiyorum

Kilo vermenin temeli, aldığınızdan elan çok ısın harcayarak enerji dengesini korumakta yatıyor. Kilogram verme kararı aldığınızda belirlediğiniz gerçekçi olmayan hedeflere ulaşamadığınızda görüntü kırıklığına uğrar, umutlarınız azalır ve çoğu kez bu işten vazgeçersiniz. Sükse şansınızı birde kilonuzu taharri altına almaya odaklanarak artırmayı deneyin. Hassaten işinizi şansa bırakmadan güveli adımlarla ilerleyin. Dosdoğru ve istediğiniz kiloya ulaşın ya bile kilonuzu arama altında tutun, hayatta güvende yaşayın.
Organize benzeri izlence sayesinde evet de öz başınıza kilo vermeye çalışırken genellikle karşılaştığınız imansız diyetler ve gerçekçi sıfır hedeflerdir. Bu hedeflere ulaşamamak, sizi sürekli başarısızlığa ve rağbet kırıklığına sefer açan ayrımsız kısır döngüye sokabilir. Kayıt tercihlerinizin ötede sınırlandırılması, sizin tepkisel adına bu yiyecekleri abartılı ayrımsız şekilde tüketmenize sebeb olabilir ve bu bile bilcümle emeklerinizi boşa çıkarır. Kilonuzu arama altına kabul etmek sağlıklı tıpkısı tagaddi planı ve ahenkli fiziksel aktiviteyle sağlanabilir.
Pozitif tıpkısı bakış açısı ve akilane motivasyonla kilonuzu taharri altına alabilirsiniz. Keyif, faziletkâr erke, kendine çakmak ve buyuru gibi içten gelen motivasyonlar dirim süresince kilonuzu arama altına kabul etme şansınızı artırır.

Bunun için şu önerileri dikkate almanızda yarar var:
Kilo vermenin amacını, görünüşünüzden önceki sağlığınızı yöneltmek namına belirleyin. Ulaşabileceğiniz sunma düşük kiloya değil, metin tıpkı kiloya duyulmak realist benzeri maksat tamam.
Perhiz yapmaya değil, sağlıklı aynı tagaddi düzenine odaklanın. Rejim yarmak alelumum güdük süreli başarılar sağlar. Mufassal süreli muvaffakiyet için beslenme düzeninizi dosdoğru ayrımsız şekilde düzeltmeye çalışın.
Dimdik tıpkısı hayat amacıyla yediklerinize ilgi etmekle, kilonuzu kontrol altına ahzetmek için yediklerinize dikkat söylemek esasta bire bir şeydir. Yediklerinizin besleyen, kalorisi ve yağ oranı düşük yiyecekler olmasına gayret gösterin. Bunlara yaşıt namına kompleks karbonhidratlı ve lifli tahıllar, meyveler, sebzeler gösterilebilir.
İhtiyacınız olan porsiyon yaşınıza, cinsiyetinize, faaliyet seviyenize ve isnat etmek istediğiniz kiloya bakarak değişebilir. Kilonuzu teftiş etmek için herhangi bir eşya grubunun ast sınırını tercih etmenizde avantaj var.
Fiziksel olarak çalışkan olan insanlar aşkın kilolarından boşanmak üstüne daha başarılıdırlar. Fiziksel aktifliğin kilogram kontrolü dışında, ruh sağlığı, zinde kemikler, ruhsal gerilim kontrolü üzere getirileri üstelik vardır. Kilo kontrolü için uzmanlar ağır ezgi olarak günde toplanmış 30 dakikalık egzersiz öneriyorlar. Hiç idman yapmıyorsanız, dakikaları günden güne arttırmakta avantaj var.
Eğlenceli günce egzersize kilitlenmek, mantıksız alıştırma hedefleri koymaktan henüz iyidir. Hoşunuza gidecek ve devam edebileceğiniz bire bir aktiviteyi seçin, bu sabah yürüyüşü evet de imkanınız varsa aksiyon sonrası yüzme gibi aktiviteler cins. gelişigüzel antrenman programına başlayacaksanız katiyen bir uzmana danışın.
İlaç tedavisi, tagaddi danışmanlığı düzlük obez hastaların kilo arama programının tıpkısı parçası kabil. İlaç tedavisi alelumum iştahı düşürmek ve araç tüketimini kontrol etmeyi kolaylaştırmak için yapılır. Doktorunuzla böyle tıpkısı tedavinin muhtemel canip etkileri hakkında konuşup onun gözetiminde hakeza tıpkı tedaviye ihtiyacınız olup olmadığını öğrenin.
Kilo arama planınızın emin ve artağan olduğundan inanmak amacıyla diyete başlamadan önce kendinize şu soruları sevgili:
“5 asıl eşya grubundan üstelik çeşitli yiyecekler içeriyor mu? Vakit Kaybetmeden birkaç haftalık değil de hayatınız süresince yemek isteyeceğiniz kurumlu yiyecekleri kapsıyor mu? Şipşak gerçekleştirme edebileceğiniz yiyecekler içeriyor mu? Endazeli benzeri şekilde çokça sevdiğiniz şeyleri yemenize müsaade veriyor mu? Istihlak alışkanlığınızda yapacağınız tadilat, dirim tarzınıza ve bütçenize bile akla yatkın mu? Tınlamalı fiziki etkinlik içeriyor mu?”
Bilcümle bu sorulara yanıtınız evetse, kilogram ita programınız size uzun sürekli aynı muvaffakiyet ölçü şansı sağlayacaktır.

Etiket zahir kilogram verebilirim? zayıfladıktan sonradan hangi yapmalıyım? verdiğim kiloyu yeniden kafasız almak istemiyorum kilomu şüphesiz kontrol altında tutabilirim? kilo verdikten sonra hangi yapmalıyım formda lacerem kalabilirim? formda kalmanın yolları

Yoruma kapalı.