Genel Blog

Zayıflamada Yeni Yöntem: Ultrasonla Zayıflama

130

Zayıflamada Yeni Yöntem: Ultrasonla Zayıflama

Tek perhiz yapmadan, yan etkiyle boğuşmadan, ayrımsız saatte çok kilo ve yağları yakarak yok eden tıpkısı yöntem geliştirildi. İsrailli haber adamları, aşkın kiloları ve eğin yağlarını ultrasonla eriten yeni aynı maşa geliştirdi. Zayıflama teknolojisinde patika açacak olan bu cihazla, zor incelme yöntemiyle ‘liposuction’ da tarihe olacak.
İngiltere’üstelik yayınlanan The Sunday Telegraph gazetesine göre, geliştirilen alet, şu asıl büyüklüğünde sadece domuzlarda denendi ve olumlu sonuç verdi. Yöntemin önce klinik denemeleri gelecek yıldan itibaren İngiltere’da yapılacak.
İşte süper yöntem
Bu yönteme bakarak alet, vücuttaki yağları yakmak için erdemli oranda ultrason dalgaları kullanıyor. Eritilen yağ, kişinin vücudu yoluyla emiliyor ve gene beden yoluyla yakılarak bulunmayan ediliyor.

söz konusu aletin klinik denemelerinin başarılı olması halinde, aleti geliştiren kişilere milyarlarca dolar kazandırması bekleniyor.
Dokulara uymazlık vermiyor
Araştırmayı yürüten Tel Aviv’deki Şiba Tababet Merkezi yöneticilerinden Ami Glicksman de, çalışmaları tamamladıklarını, yağ hücrelerinin seçilerek yakılması ve bu tam kap, kemik, asap ve kas kabil özge dokulara beis vermemeyi başardıklarını bildirdi.
Bir saatte işlem tükenik
Domuzların on paralık bire bir iş yaşanmadan beden yağlarını yaktıklarını dile getiren Glicksman, uygulamada ameliyathane ortamına gerekseme duyulmadığını, temas ofise mevrut hastanın 1 saat sonradan tedavisi eksiksiz namına çıkacağını belirtti.
Yağın vücuttan atılması işlemini vücudun kendisinin yaptığını, muafiyet sistemindeki akyuvarların kalıntıları süpüreceğini ve metobolizmanın bu kalıntıları namevcut edeceğini anlatan Ami Glicksman, bu amal sırasında rejim yapmaya icap duyulmayacağını birlikte belirtti.

Kimlik ultrasonla zayıflama zayıflamada yer yıpranmamış buluş yağ yakma yöntemi kefaret yapmadan zayıflayabilir miyim? dokuncasız zayıflama yöntemi

Yoruma kapalı.