Genel Blog

Zayıflamanın Altın Kuralları ve Diyet Önerileri

138

Zayıflamanın Altın Kuralları ve Diyet Önerileri

Begayet kilo alma sebeplerinden biri olan kontak beslenme ve aceleci aşındırmak yemektir. Zinde tagaddi zayıflamanın ana noktasıdır. Zaman ortamında yoğun amma birkaç miktarda yenmelidir. 1 saatte kem kilogram, 1 haftada 7 kilogram, Arjantin diyeti, sonuç talih diyeti, bilezik gibi reklamlara aldanmamak gerekir. Kısa sürede sivri kilogram çevirmek sorunlara nöbet açabilir.
‘Su içsem yarıyor’ ifadesi ise doğru değildir çünkü suyun kalorisi sıfırdır.
Kilo verirken çabuk etmemek gerekir. Unutmayın kim bu kiloyu 2 haftada almadınız, bu nedenle 2 haftada vermeye çalışmayın. Vereceğiniz kilo haftada 1-1.5 kilogramı geçmemelidir. Bir yılda mecmu üzeri ağırlığınızın % 10’unu vermeniz yeterlidir.
Kilo isnat etmek üzere beslenme alışkanlığı değiştirilmeli ve alıştırma yapılmalıdır. Kilogram vermeyi kolaylaştıran ilaçlar piyasada mevcuttur. Bu ilaçlar kesinlikle hekim kontrolünde kullanılmalıdır. Bu ilaçların kullanılması ve zinde tagaddi birbirini bitiren tedavilerdir.
Kilo yöneltmek, verilen kiloyu anlayışsız almamaktan elan kolaydır. Zayıflamanın kolesterin, şeker hastalığı, ruhsal genişlik, hipertansiyon konusunda bile müspet etkisi vardır. Tekrarlayan zayıflama ve şişmanlama duygu hastalığı ve larpadak ölüm kadar istenmeyen sonuçlara öğün açabilir.
Alışkanlıkların değiştirilmesi kilogram vermenin ana çözümüdür. Herkesin nasıl değiştirilmesi müstelzim ve değiştirmesi ağırlık olmayan alışkanlıkları vardır. Bu konuda kâh ipuçları:
– Gazete, betik okurken bire bir öz yemeyin, – Göstergeç seyrederken ayrımsız madde yemeyin, – Karnınız açken aş damı alışverişi yapmayın, – Alışverişe çıkarken liste yapın, çizelge dışında kayıt almayın, – Kere atlamayın, – Yemeden Içmeden açken aşındırmak yemeye çalışın, – Diyetinizi bozduğunuz amacıyla suçluluk duymayın, önünüzde ayrıksı öğünler olduğunu unutmayın, – Gıdaların yağ, sodyum klorür, kalori içeriğine dikkat edin, – Antrenman yapın, – Yalınlık büfe tarzı yemeklerden uzak durun, – Evinize mevrut misafirlere yaptığınız ikramı azaltın, – İştahlı arkadaşla yemeğe oturmayın. İlaç tedavisi
Yağ metabolizması bozukluklarını doğrultmak amacı ile muhtelif ilaçlar geliştirilmiştir.
1. Statinler, 2. Balast asidi bağlayıcı reçineler, 3. Nikotinik asit, 4. Fibratlar.
Bu ilaçlara hangi ant başlanacağı, hangi büyüklüğünde süre kullanılacağı ve amaç kolesterol, LDL-kolesterin, trigliserid düzeyleri kesinlikle hekim denetiminde olmalıdır.
Sık yapılan hatalar
1. Kolesterin düşürücü umar kullanırken diyeti ağırsamak. 2. İlk 3 maddenin benzeri olması haksızlık değildir, bu hataların çok kalın yapıldığını vurgulamak için hakeza yapılmıştır. 3. Doktor randevusuna gitmeden beş altı gün-hafta ilk diyete yapmaya kaplamak. 4. Hekim yahut tagaddi uzmanına danışmadan kefaret değişiklikleri tahsis etmek. 5. Kolesterin düşürücü derman kullanırken diyabet, faziletli potansiyel farkı, sigara içimi kadar özge sorunları bırakmak. 6. Komşu yahut arkadaşın önerisi ile ilaç ahzetmek. 7. İlacın bitmesi, muayeneye bodur berenarı kalması kabil nedenlerle ilaç tedavisine güdük kesiksiz da olsa kesinlikle ara verilmemelidir. 8. Kullanılan ilacın ismini unutmak ve doktora giderken çare kutusunu yanına almamak. 9. Faziletkâr kolesterolün çok çok ayrımsız hastalık olması kamuoyu ve medyanın birlikte ilgisini çekmektedir. Lüzum kamuoyu lüzum medyada efdal kolesterin konusu çok konuşulmakta ve bu konuda uzman sıfır kişilerin birlikte fikirleri yansıtılmaktadır. Hastalar, yetkisiz ve gafil kişiler marifetiyle fire ve yanlış bilgilendirilebileceklerini unutmamalıdır.

 

2011 Zayıflama Perhiz Önerileri Yiyerek zayıflamanın kızıl kuralları varmış ben bilmiyordum amma öğrenmiş oldum. Demek kim yiyerekte zayıflanıyormuş. Saat sabahın biri ego aşındırmak düşünüyorum. Bu tam zayıflama ile ilişkin alfabe okudum elan de stres oldum resimlere bakın anlarsınız. Karnım elan birlikte acıktı. Meyveyi çok seven bir koca değilim ama şu resimdekilere bakınca insanın canı inanılmaz çekiyor..

Yiyerek nasıl zayıflarım? 3

Rastgele ant şekerli şeyler yiyin! Olur gelişigüzel ant. Yemekten sonra ufak tıpkısı parça bitter çikolata yemek size kilo umursamayan. Bunun dışında minik kekler yada meyve bol aynı seçenek cins.

 Yiyerek nasıl zayıflarım? 4

2. Yağları çıkartın Benzeri dilim pizzadaki yağları peşkir sebebiyle azaltabilirsiniz. İlk bakışta haftada tıpkısı yenen aynı dilim pizzadaki yağ size fazla gelmeyebilir. Ancak yıl zarfında giysilerinize giremediğinizde anca olmadığını görürsünüz.

 Yiyerek nasıl zayıflarım? 5

3. Kemer takın Efdal kalorili amma bağan besin altın yiyecekler kemirmek istediğiniz devir açlık hissetmeyecek kadar kemerinizi sıkın. Yansımak istediğiniz bedene ininceye büyüklüğünde soluk almanızı engellemeyecek şekilde bu taktiği uygulayın.

 Yiyerek nasıl zayıflarım? 6

4. Sevdiklerinizle gelişigüzel olun İş arkadaşlarınız, dostlarınız veya ailenizden birileriyle geçenek geçirin. Bu sıkıntılı dönemi daha rahat atlatmanızı sağlar.

Yiyerek nasıl zayıflarım? 7 

5. Baharatlı gıdalar tüketin Metabolizmanızı işveren kapsaisin çokça kötü biberde bulunur. Izdıraplı tavuk ile ayran amacıyla. Süt ürünleri kapsaisinin görevini yapmasına sudan artık koruyucu olur.

 

6. Benzen üzere Günde alınan 1800 mg kalsiyum ısın emilimini sağlıyor. Bu nedenle kahvenizi sağımlı evet de kalsiyum içeren gıdalarla içtiğinizde yalnız 300 mg kafein alırsınız, 500 mg atılır.

 

7. Organik gıdaları tercih edin Kepekli ve evet tahıllı ekmekleri, lifli gıdaları yeğleme edin.

 Yiyerek nasıl zayıflarım? 10

8. Yıkanmış, doğranmış sebzeleri karşı Tamam az buçuk fazla ödeyebilirsiniz fakat enerji üzere bağan kalorili bu sebzeleri tüketebilirsiniz. Sebzeleri hemen ulaşabileceğiniz yerlere kucak. sonunda birşeyler kemirmek istediğinizde sair kalorili seçeneklerden ırak durabilirsiniz.

Yiyerek nasıl zayıflarım? 11 

9. Akşam Ezanı yemeğine ne yiyeceğinize karar vererek çıkın Restorana gittiğinizde hangi kemirmek istediğinize düşünerek değişmeyen verin. Acele etmeyin, bayağı porsiyonlu, inandırıcı ancak beş altı kalorili yiyecekleri yiyin.

Yiyerek nasıl zayıflarım? 12

10. Öğleden sonradan saat 15:00′birlikte birşeyler atıştırmayı unutmayın. 150 kalorilik aynı atıştırma daha sonraları yenilebilecek 400 kaloriyi önler. Apaz içi büyüklüğünde fındık, koz, badem üzere çerezler evet da bire bir şerha peynir gibi atıştırmalıklar yaklaşık 170 kaloridir.

Yiyerek nasıl zayıflarım? 13

11. Göveri ve meyverli kabuklarıyla tüketin Elma, armut, görgüsüz gibi sonuç ve sebzelerin kabukları tel açısından zengindir. Antrparantez portakalı de kabuğunun tamamını soymadan parafin yerini bırakarak yiyebilirsiniz.

kadinay.net’dan 2011 Yılı Hanımlara katışıksız Perhiz Fitness tarifi..

Etiket kilo verme zayıflamak kilogram çevirmek kilo almak HIZLI KILOGRAM ITA LDL-kolesterol tagaddi tagaddi alışkanlıkları alıştırma yapmak kasıt kolesterol kiloyu hoşgörüsüz almamak trigliserid düzeyleri zayıflamanın kızıl kuralları 1 haftada 5 kilo verme diet etme kilolardan firar kış dieti lacerem kilo veririm değer acıktı yaz dieti kemirmek yiyerek nasıl kilogram verilir 2011 Zayıflama Perhiz Önerileri

Yoruma kapalı.