Genel Blog

Zayıflatan İlaçların Zararları

151

Zayıflatan İlaçların Zararları

Clinical Thyroidology Dergisi’nde (Teşrinisani 2002) yayınlanan bire bir yazısında zayıflatıcı ya birlikte yağ yanık olarak satışa sunulan bazen rızık ilaçlarında bulunan “TIRATRICOL” isimli maddenin tiroid hormonuna analog aktivitesi sebebiyle zararlı etkilerinin olabileceği belirtilmektedir. “TIRATRICOL” maddesi hücre düzeyinde tiroid hormonuyla aynı etkiyi göstermekte, metabolizmayı sivri hızlandırarak terleme, titreme, kilo kaybı, uykusuzluk, sinirlilik, bezginlik üzere toksik cedre belirtilerine posta açmaktadır.
Özellikle Epnedra (Ma Huang) kabil metabolizmayı kahir ayrıksı ürünlerle alay malay mergup “TIRATRICOL”de bu dava daha aceleci ve şiddetlidir. Hekimler aracılığıyla tavsiye edilmeyen tek zayıflama ürününü kullanmamanızı kaynak ediyoruz.

Sihirli bazen formulasyonlarda makbul bu soy zararlı maddeler alelumum gözden kaçmakta veya kutu içeriğinde çok amiyane yazılarak gözden kaçırılmaktadır. Size tavsiye edilen zayıflatıcı yahut yağ patetik ürünleri kesinlikle kullanmayınız. “TIRATRICOL” ve “Ephedra-Ma Huang” kabilinden ilaçlara alelhusus ilgi ediniz.

Etiket zayıflama haplarının zararları var mı? Ephedra-Ma Huang’un zararları zayıflama haplarının faydaları var mı? tıratrıcol’un zararları zayıflama haplarının yan etkileri nelerdir? ilaçlara ilgi

Yoruma kapalı.