Genel Blog

Zeynep Demirel, ‘Seksenler’ dizisinde

37

Zeynep Demirel, 'Seksenler’ dizisinde

2009’da Miss Belçika güzellik yarışmasında birinci seçilen Zeynep Demirel, eğitimini sinema televizyon alanında tamamladı. Nasıl bir karakterle izleyici karşısına çıkacağı bilinmeyen Demirel, ‘Seksenler’de birincil oyunculuk deneyimini yaşayacak.

Oynayacağı karaktere çok sıkı bir şekilde hazırlanan Zeynep Demirel, ‘ Seksenler’i yakından takip ettiğini ve TRT 1 ekranlarında üstad oyuncularla birlikte kamera karşısına geçeceği için fazla heyecanlı olduğunu söyledi.

 Yade ve Yeda adında iki kızı yer alan Demirel, pandemi döneminde sıkı bir sosyal ağ kullanıcısı olmuştu. Özellikle Spor videolarıyla dikkatleri üstüne çeken eski modelin beş yüz binin üstünde takipçisi bulunuyor.

 öte taraftan dizinin senaryo yazarı ve yapımcısı Birol Güven ise Zeynep Demirel’in oynayacağı rol hakkında veri vermezken ‘Seksenler’in yenilenerek yoluna devam edeceğini, Zeynep’in ve diziye yeni katılacak olan yeni oyuncu arkadaşların diziye fazla şeyler katacağını ekledi.

Bir önceki yazımız olan İrem Derici'nin pozu dikkat çekti başlıklı makalemizde irem derici'nin babası, irem derici'nin babası kimdir ve irem derici'nin eski kocası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.