Genel Blog

Zeytin takıntısı merak edildi! Camdaki Kız Sedat kimdir, hastalığı ne, gerçek adı ne? Feyyaz Şerifoğlu hangi dizilerde oynadı?

98

Zeytin takıntısı merak edildi! Camdaki Kız Sedat kimdir, hastalığı ne, gerçek adı ne? Feyyaz Şerifoğlu hangi dizilerde oynadı?

KANAL D’nin her Perşembe ekrana gelen Camdaki Kız dizisi ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Dizinin oyuncuları ilgiyle merak ediliyor. Peki fakat Camdaki Kız Sedat kimdir?

Camdaki Kız Sedat kimdir?

Koroğlu ailesinin küçük oğludur. Babası tarafından “bir baltaya sap olamamakla” suçlanır. Annesi onu el bebek gül bebek büyüttüğü için rahata alışkındır, şımarıktır. Fakat özünde sevgi batmış, kalbi kırık bir çocuktur. Babasına kendisini nasıl kanıtlayacağını bilememektedir. Babası tarafından evliliğe zorlanır ve felek karşısına Nalan’ı çıkarır.

Feyyaz Şerifoğlu kimdir?

Feyyaz Şerifoğlu, 1991 yılında Rize’de dünyaya geldi. O Ses Türkiye yarışmasında katılan “Gidene” şarkısıyla dikkatleri çekmeyi başardı. Kırmızı Oda dizinde canlandırdığı Can karakteri ile hayran kitlesini artıran Şerifoğlu, Tekirdağ Çorlu’da Dokuma Mühendisliği mezunudur. Feyyaz Şerifoğlu, 2014 yılında Behzat Gerçeker öncülüğünde Enbe Orkestrası ile başladığı kariyer yolculuğuna çoğu ünlü sanatçıyla sahne hayatına devam etti. Ajda Pekkan’ın Harbiye Açıkhava, Bostancı Davet Merkezi ,Antik Tiyatro ve kayda değer organizasyonlarında vokalistlik yaptı.

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız Sedat'ın annesi Gülcihan kimdir, gerçek adı ne? Devrim Yakut hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde camdaki kız sedat'ın annesi, camdaki kız sedat'ın annesi devrim yakut ve camdaki kız sedat'ın babasının adı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.