Genel Blog

Zipware

44

Zipware

Zipware, masaüstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz enerjik bir dosya sıkıştırma programıdır. Az Daha bütün arşivleme formatlarını destekleyen program ile işleriniz kolaylaşıyor ve büyük işlemleri kolay şekilde sıkıştırabiliyorsunuz.

Winrar ve Winzip gib popüler dosya sıkıştırıcıları aralarında yer alan Zipware, bu programlara alternatif olarak kullanabileceğiniz bir programdır. Zinde bir sıkıştırma motoruna sahip olan program, epeyce yardımsever işler gerçekleştirebiliyor. AES-256 şifreleme teknolojisini de kullanan Zipware ile şifrelenmiş arşiv dosyaları oluşturabiliyorsunuz. Zipware ile dosyaları sıkıştırabilir, açabilir ve şifreleyebilirsiniz. Kolay kullanımı yer alan Zipware her masaüstü bilgisayarda olması gereken bir programdır. Mutasyon olaylarına da takviye veren Zipware, her hangi bir dosya formatını öteki formatlara çevirebiliyor.

Sürükle bırak özelliğine de yardım veren Zipware, Verisign/Symantec sertifasına da sahip. Bedava programlar aralarında kayda değer bir yerde yer alan Zipware, yararlı kısayollarıyla da kullanıcı dostu bir programdır. Hem program içerisinde bundan başka şifrelerinizi yönetebileceğiniz parola yöneticisi yer alıyor.

Zipware programını bedava olarak indirebilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan Stellar Phoenix Windows Data Recovery Professional başlıklı makalemizde Stellar Phoenix Windows Data Recovery Professional İndir - Dosya Kurtarma Programı - Tamindir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.